Brak produktów w koszykuProblemy? Pytania?
tel. 56 654 81 58
kom. 504 035 053

galeriawdzieku

23050400

Profesjonalne lakiery do paznokci La Rosa to produkty o wysokiej zawartości pigmentów, które gwarantują naturalny i trwały kolor.

Makijaż mineralny to nowa jakość w świecie kolorowych kosmetyków. Naturalne składniki produktów zapewniają świetny wygląd cery.

Żele UV stanowią najnowszej generacji kosmetyki do pielęgnacji, tworzenia, wykańczania stylizacji paznokci. Gwarantują idealnie równy i gładki efekt.

O NAS

 

 

Galeria Wdzięku chce wyjść naprzeciw kobietom.

Staramy dowiedzieć się co leży w kobiecej podświadomości.

 

 

Wiemy na pewno, że każda kobieta jest odrębną indywidualnością, ale łączy je jedno - wewnętrzne pragnienie i przekonanie, o tym, że wygląda dobrze gdy jest pewna siebie, silniejsza; jednym słowem gotowa, aby osiągnąć więcej w życiu zawodowym i towarzyskim. Galeria Wdzięku poprzez wysokiej klasy kosmetyki, zadowoli najbardziej wymagającą kobietę, a w jej podświadomości zrodzi się radość, satysfakcja, wewnętrzny spokój i harmonia.

 

 

Galeria Wdzięku wyznacza nowe trendy i pokazuje kierunek rozwoju w świecie kosmetyki stylizacji paznokci, pielęgnacji ciała. Od ponad 13 lat swojej działalności pokazujemy jak tworzyć nowe rozwiązania i wprowadzić je z sukcesem na rynek.

 

 

Mottem firmy jest hasło: „coraz więcej i coraz lepiej – najlepiej za jak najmniej”.

Galeria Wdzięku to zarówno najnowszej generacji produkty do stylizacji  i pielęgnacji paznokci jak i wysokiej klasy urządzenia i akcesoria. Razem tworzą doskonałą i naturalną galerię piękna, w której każda kobieta poczuje się dopieszczona/zadbana.

 

 

Wiele miejsca poświęcamy odpowiedniej edukacji. Dla tych potrzeb stworzono system szkoleń, w których przekazujemy wiedzę na temat preparatów i urządzeń naszym partnerom.

Oferujemy unikalny program treningowo-szkoleniowy na temat preparatów i urządzeń, nie zapominając o potrzebach naszych klientów.

 

 

Za sukcesem Galerii Wdzięku ukrywa się nie tylko świetna jakość produktów, różnorodna oferta i praca zespołowa całej ekipy, ale sam założyciel firmy nieprzerwanie dąży do doskonałości, wymaga od siebie i swoich współpracowników profesjonalizmu. 

    
Nasi partnerzy: