Informacje o sklepie

Galeria wdzięku to drogeria internetowa, działająca na polskim i europejskim rynku ponad 20 lat.🖤 Dostarczamy naszym klientkom i klientom najwyższej jakości profesjonalne kosmetyki. Nasza oferta obejmuje kosmetyki, które dostępne są online, w naszym sklepie internetowym i mogą być użyte zarówno w gabinetach kosmetycznych oraz fryzjerskich jak i w zaciszu domowym.

 

Jesteśmy szczególnie dumni, że możemy zaoferować naszym klientkom kosmetyki marki LA ROSA, pudry mineralne, które skradły nasze serca, mają tylko 4 składniki🖤. Dla nakładania mineralnych produktów kosmetycznych Idealnie sprawdzą się pędzle firmy LA ROSA zrobione z najwyższej jakości włosia syntetycznego.

 

Posiadamy również bardzo szeroki wachlarz produktów fryzjerskich oraz barberskich: szampony, maski, odżywki, farby do włosów. W stylizacji paznokci znaleźć można dosłownie wszystko, co niezbędne do manicure i pedicure – profesjonalne lakiery do paznokci, żele budujące, lakiery hybrydowe, odżywki regenerujące do paznokci, ozdoby, urządzenia, akcesoria manicure i wiele więcej.

pixel