Jakie szczotki do włosów najlepsze? Rodzaje szczotek.

2020-11-05
Jakie szczotki do włosów najlepsze? Rodzaje szczotek.

SZCZOTKI DO WŁOSÓW

Szczotka do włosów to niezbędne narzędzie do układania i modelowania włosów każdej kobiety. Szczotki do modelowania i układania włosów NIKO są idealne do codziennego użytku, wykonane z dobrej jakości materiałów gwarantują bezproblemowe układanie włosów oraz ich stylizację. Na pewno każda kobieta znajdzie dla siebie to czego szuka.

 Oferujemy szczotki okrągłe do stylizacji i układania, szczotki termiczne do zakręcania włosów na ciepło w różnych rozmiarach. Szczotki podstawowe do codziennego użytku, małe szczoteczki kieszonkowe i składane szczotki turystyczne, które zmieszczą się w każdej torebce i kieszeni. Duże szczotki do włosów, które poradzą sobie z każdą fryzurą. Szczotki tunelowe, drewniane oraz szczotki do włosów z różnymi igłami i kształtami do wyboru.

 

SZCZOTKI POPULARNE

Szczotki popularne do włosów przeznaczone są do codziennego użytku domowego. W kolekcji szczotek popularnych do układania i stylizacji włosów dostępnych jest wiele rozmiarów i kształtów oraz o różnym zastosowaniu.

 Bardzo popularne są szczotki okrągłetunelowe do modelowania włosów przy użyciu suszarki. Większość modeli szczotek podstawowych posiada karbowany ergonomiczny uchwyt umożliwiający dobre trzymanie w ręku co ułatwia lepsze modelowanie fryzury.

 

SZCZOTKI DREWNIANE

Szczotki drewniane do włosów są kolekcją przeznaczona dla osób ceniących sobie ekologiczne materiały wykorzystane do ich wykonania oraz klasyczny wygląd. Szczotki te są dostępne w trzech wariantach szpilek do wyboru takie jak: szpilki drewniane, szpilki metalowe i szpilki nylonowe. Wszystkie igły szczotek drewnianych do włosów są umieszczone na gumowej poduszce.

 Wysoka jakość wykonania gwarantuję satysfakcję i zadowolenie w codziennym użytkowaniu. Szczotki z tej kolekcji bezboleśnie rozczesują włosy, minimalizują uszkodzenia włosów, wygładzają i eliminują puszenie się włosów.

 

SZCZOTKI SERIA CZERWONA

Kolekcja czerwonych szczotek do włosów jest przeznaczona do bardziej wymagającego klienta, który ceni sobie jakość wykonania oraz przystępną cenę. Szczotki te poza codziennym użytkiem doskonale sprawdzają się przy stylizacji włosów na bardziej wymagające okazje. Odpowiednie szpilki szczotek powodują bardzo łatwe modelowanie fryzur.

 Mała szczotka z kolekcji idealnie nadaje się do zakręcania i falowania włosów oraz dzięki zastosowaniu metalowych igieł włosy się nie elektryzują, a zakończenie ich kulką powoduje delikatne masowanie głowy. Z kolei szczotka z cienkimi nylonowymi szpilkami jeszcze bardziej masuje skórę głowy co przy dłuższym stosowaniu pobudza ją i przyspiesza wzrost włosów. Wszystkie Igły szczotek do włosów osadzone są na gumowej czerwonej poduszce.

 

SZCZOTKI SERIA ZIELONA

Kolekcja szczotek zielonych to szczotki podstawowe, popularne przeznaczone do codziennego użytku w zielono-czarnej stylizacji. Duży wybór kształtów i rozmiarów szczotek do włosów gwarantuje że każdy znajdzie coś dla siebie. Szczotki prostokątne, owalne, małe i duże.

 Do wyboru mamy szczotki małe kieszonkowe, które zmieszczą się do niemal każdej kieszonki po duże szczotki z prostokątna poduszką, która poradzi sobie z każdą fryzurą. Prosta konstrukcja szczotek gwarantuje długie i bezproblemowe użytkowanie. Wszystkie szczotki do włosów posiadają gumowa poduszkę w kolorze zielonej limonki.

 

SZCZOTKI SERIA GRAFITOWA

Kolekcja szczotek do włosów grafitowych charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i solidnym, estetycznym wyglądem. Wszystkie szczotki doskonale trzymają się w dłoni dzięki szerokiemu uchwytowi wykonanemu z antypoślizgowego tworzywa sztucznego co ułatwia modelowanie i rozczesywanie włosów.

 Wszystkie szczotki posiadają igły syntetyczne zakończone kulką i są zamocowane na gumowej czarnej poduszce. Grafitowy kolor szczotek do włosów nadaje im solidny wygląd, a srebrna ozdobna obrączka w ręczące szczotki dodaje jej elegancki klasyczny wygląd.

 

SZCZOTKI TERMICZNE

Szczotki termiczne do włosów NIKO są to szczotki okrągłe, które pokryte są warstwą metalowej foli, która po ogrzaniu ułatwia modelowanie włosów i uzyskanie pożądanego efektu. Dzięki użyciu wyższej temperatury o wiele szybciej można wymodelować pożądaną fryzurę, do tego tak wystylizowane włosy dłużej otrzymują swój kształt i rewaluacyjny wygląd.

 Szczotki okrągłe termiczne dostępne są w czterech różnych średnicach: 13 mm34 mm, 44 mm, 59 mm. W zależności od średnicy użytych końcówek, szczotki termalne idealnie nadają się do zakręcania małych loczków i dużych loków oraz spirali na włosach.

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2020

Polecane

pixel